Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PRECZ Z PAWLAKIEM NA FORUM

Utworzony przez ZENON, 2 grudnia 2009 r. o 20:46
duży napisał:
Taaaak ? Powaaaaażnie ? To ten stary h. Sartre ? Taki brzydki ? Ojo joj ! No owszem w młodości kiedy studioooooooowałem w Paris zachwycałem się nim bardzo bardzo ale potem jakoś mi przeszło, zwłaszcza jak zobaczyłem że jego pupilowi Pol Potowi nie starczyło sił by wprowadzić w życie w 100 % ideałow Sorbony 68 w Kombodży. Gamon, powiem ci cuś teraz w zaufaniu , ale proszę cię nie rozgłaszaj tego bo na sławie jak wiesz mi nie zależy : od początku cuś tak czułem że ten cały Sartre to kawał żałosnej starej mendy. Pamiętam jak raz prowadził wykład z niezapiętym rozporkiem. Moja koleżanka Róża Luxemburg podeszła do niego i dyskretnie próbowała mu ten rozporek zasunąć ale ten stary h. odtrącił ją mówiąc : Poszła won job twoju mać ! No czy to nie był zwykły cham ? Nie, nie podoba mi się...
Piękny to on nie jest w typie młockarni.Ludzie słuchaliście radia Maryja, różaniec wam tylko może pomóc - módlcie sie za wszystich oszustów i złodzieji i za Premiera oczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Taaaak ? Powaaaaażnie ? To ten stary h. Sartre ? Taki brzydki ? Ojo joj ! No owszem w młodości kiedy studioooooooowałem w Paris zachwycałem się nim bardzo bardzo ale potem jakoś mi przeszło, zwłaszcza jak zobaczyłem że jego pupilowi Pol Potowi nie starczyło sił by wprowadzić w życie w 100 % ideałow Sorbony 68 w Kombodży. Gamon, powiem ci cuś teraz w zaufaniu , ale proszę cię nie rozgłaszaj tego bo na sławie jak wiesz mi nie zależy : od początku cuś tak czułem że ten cały Sartre to kawał żałosnej starej mendy. Pamiętam jak raz prowadził wykład z niezapiętym rozporkiem. Moja koleżanka Róża Luxemburg podeszła do niego i dyskretnie próbowała mu ten rozporek zasunąć ale ten stary h. odtrącił ją mówiąc : Poszła won job twoju mać ! No czy to nie był zwykły cham ? Nie, nie podoba mi się...
Sam lepiej bym tego starego chu...a nie podsumował! Ja pamiętam jak w Cici miał dać wykład, ale tak się zachlał, że porzygał i tyle było z wykładu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duży znowu coś Ci się popie....ło.To nie była Róża tylko Simone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariat napisał:
... i za Premiera oczywiście.
Wariat ! nie mówi się PREMIERA lecz PŁEMIEŁA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Wariat ! nie mówi się PREMIERA lecz PŁEMIEŁA !
Premiera czy Płemieła jedna choleła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Premiera czy Płemieła jedna choleła.
Czyli jest tak piszą 3 osoby- 4 osoby, a jest 5 nicków, ciekawe, bardzo ciekawe. Swoją drogą to wynika że wolicie mieć niż być, skoro nie lubicie Sartre i gdzie tu miejsce na ideowość.
Ostatnio edytowany 7 grudnia 2009 r. o 21:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
Duży znowu coś Ci się popie....ło.To nie była Róża tylko Simone
Masz racje dobrze to pamiętam, to był simone, tylko że nie chciała zapiąć a rozpiąć mu rozporek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Czyli jest tak piszą 3 osoby- 4 osoby, a jest 5 nicków, ciekawe, bardzo ciekawe.
Pawlak ! cuś ja tobie powiem, nie obraż się : CIEKAWE to jest jak krowa w kałużę nas.ra ! A widzisz ! nie wiedziałeś o tym !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Czyli jest tak piszą 3 osoby- 4 osoby, a jest 5 nicków, ciekawe, bardzo ciekawe. Swoją drogą to wynika że wolicie mieć niż być, skoro nie lubicie Sartre i gdzie tu miejsce na ideowość.
Ty mi ty z intelektualnymi idami nie wyskakuj, wole mieć niż wyznawać ideały tych wszystkich sartrów i russellów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
Duży znowu coś Ci się popie....ło.To nie była Róża tylko Simone
Efka ! no przecież wiem ! jasne że Simone de Beauvoir. Ale równie dobrze mogła to zrobić Róża, niby dlaczego nie ? Jak pamiętam to też była nieżle napalona na chłopów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Efka ! no przecież wiem ! jasne że Simone de Beauvoir. Ale równie dobrze mogła to zrobić Róża, niby dlaczego nie ? Jak pamiętam to też była nieżle napalona na chłopów...
Czy można pogodzić ideały z popędem, a może jedno wzmaga drugie, idealista nie może ulegać instynktom. Ciekawe zagadnienie. Co do filozofii, powtorzę się, to jedyna prawda jest taka że nie ma prawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak my tu na temat seksu schodzimy a Ty o ideałach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
... Swoją drogą to wynika że wolicie mieć niż być, skoro nie lubicie Sartre i gdzie tu miejsce na ideowość. [/i]
Pawlak ! no nie dobijaj mnie ! Sartre i ideowość ?! Borze broń mnie przed "ideowością" takich sukinkotów ! Takiego czubka czerwonego propagandystę jak Sartre trzeba było zadusić za maleńkości i byłby spokój !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
Pawlak my tu na temat seksu schodzimy a Ty o ideałach!
No wiesz Efka w pracy mnie chwalą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wiesz Pawlak w bankowości nie chwalą.Wiem coś o tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Pawlak ! no nie dobijaj mnie ! Sartre i ideowość ?! Borze broń mnie przed "ideowością" takich sukinkotów ! Takiego czubka czerwonego propagandystę jak Sartre trzeba było zadusić za maleńkości i byłby spokój !
Masz rację Duży gdyby nie ci Marksi, Engelsi, Sartry, Russele,Kołakowskie świat byłby lepszy tego jestem pewien, a tak mieliśmy eksperyment za ktory rachunki jeszcze będziemy długo płacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
Pawlak my tu na temat seksu schodzimy a Ty o ideałach!
Efka, a tak a propos sexu, no jak tam ? przyszyłaś już sobie cuś ?Co ? jak ? po co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
Pawlak my tu na temat seksu schodzimy a Ty o ideałach!
A co to w seksie nie może być idałowości! Ja to wolgóle lubie tylko seks z ideałami, seks bezideowy to nie dla mnie! A Ty duży lubisz ideowy seks, a Ty Pawlak, Efka? Co wy na moją synteze seksu i ideałów i filozofii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyszyję.Jutro.Tylko jakąś ideę muszę najpierw dorobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
No wiesz Pawlak w bankowości nie chwalą.Wiem coś o tym
Ciekawe skąd wiesz, zresztą jeśli chcesz mnie dobić to daj Pavulon i niech będzie spokój , wiekuisty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...